Jaki jest sekret wyjątkowej urody?

Cera to wizytówka piękna człowieka. Niektórzy uważają, że prezentuje ona wnętrze, tak samo jak oczy. Długowieczne piękno od zarania dziejów przekłuwało uwagę kobiet i mężczyzn. Każdy chciałby zostać piękny, zdrowy i młody na długo. Istnieją sposoby na zachowanie urody na bardzo długi czas. Przede wszystkim mają w tym wiedzę Koreanki, u których mocno zadbana cera to podstawa.

Uroda Koreanek

Koreanki słyną z masaży parowych twarzy pod prysznicem. Sekrety urody Koreanek tkwią w poświęcaniu kilku chwil cerze i dbaniu o nią każdego dnia. Można zacząć najpierw od okrężnych masaży twarzy, opuszkami palców, później można stukać opuszkami palców o cerę – zaczynając od czoła, aż do kości policzkowych, później całe policzki, aż do szczęki. Przede wszystkim tak robiony masaż poprawia krążenie krwi na twarzy. Żeby jeszcze wzmocnić swoje piękno możesz taki masaż wykonywać przy użyciu specjalnych olejków albo kremów. Wówczas skóra osiągnie maksymalne nawilżenie. Sekrety urody tkwią w maseczkach. Najbardziej pożądaną maseczką przez Koreanki jest ta na bazie węgla drzewnego. Koreanki kochają kupować maski w płachcie. To właśnie ona jest nasiąknięta właściwościami złuszczającymi i odtruwającymi skórę. Cały zabieg trwa zaledwie 15-20 minut, czyli akurat czas kąpieli. Pamiętaj tylko, żeby zmyć płachtę pod bieżącą wodą.

Sekret urody to poświęcanie cerze kilka chwil w codziennej krzątaninie. 15-20 minut na maseczkę wystarczy aby czuć się zawsze zadbaną. Jeżeli zrobisz sobie masaż twarzy, to osiągniesz niesamowity efekt w dość szybkim czasie.

Źródło: https://www.dlaniej.pl/